Všechny kategorie

Domů> O Nás

O společnosti PQWT

Institut geologického průzkumného zařízení Hunan Puqi a Výzkumný ústav vodního prostředí Hunan Puqi byly založeny v květnu 2006; Puqi Institutes se zabývají především výzkumem a vývojem v následujících oblastech: geofyzikální průzkum, snižování ztrát potrubní sítě, prevence a zmírňování katastrof, varování před zemětřesením, pozemní komunikace, inteligentní potrubí a vyhledávání života.


V posledních letech byly do výzkumu a vývoje vědeckovýzkumných projektů a budování talentových týmů investovány celkem stovky milionů jüanů. V souladu se strategickým cílem „oživení vědy a techniky a posílení talentů“ Puqi Institute spolupracoval a navázal dlouhodobý kooperativní vztah s mnoha národními vědeckovýzkumnými institucemi, vysokými školami a univerzitami a realizoval velké množství národních vědecko-výzkumných projektů. Puqi Institute společně založil „13. pětiletou národní speciální výzkumnou a vývojovou základnu pro vodu“ s Harbin Institute of Technology; společně s Hunan University of Science and Technology založili „Základnu strategické inovační spolupráce mezi průmyslem, univerzitou a výzkumem“; vytvořit „praktickou základnu pro průmysl, univerzitu a výzkum“ s univerzitou Changsha.

Historie

 • 2020

  Puqi deklarovala více než 300 národních patentů a autorských práv k softwaru.

 • v 2019

  Puqi vyhrál druhou cenu za vědu a technologický pokrok provincie Hunan.

 • v 2018

  Puqi byl oceněn jako společnost "dodržující smlouvy a zdůrazňující důvěryhodnost" provincií Hunan a vládou města Changsha. Produkty Puqi byly vyvezeny do 108 zemí.

 • v 2017

  Byl založen Puqi Industry-University-Research Innovation Fund.

 • v 2016

  Puqi byl uveden na seznamu značek CCTV.

OUR FACTORY

Žhavé kategorie