Všechny kategorie

Domů>O Nás

O společnosti PQWT

                               

Institut geologického průzkumu Hunan Puqi a Výzkumný ústav vodního prostředí Hunan Puqi byly založeny v květnu 2006; Instituce Puqi se zabývají hlavně výzkumem a vývojem v následujících oblastech: geofyzikální průzkum, redukce ztrát v potrubní síti, prevence a zmírňování následků katastrof, varování před zemětřesením, komunikace pronikající do země, inteligentní potrubí a hledání života.

                               

V posledních letech byly investovány celkem stovky milionů juanů do výzkumu a vývoje vědeckých výzkumných projektů a budování týmů talentů. V souladu se strategickým cílem „oživení vědy a techniky a posílení talentů“ společnost Puqi Institues spolupracovala a navázala dlouhodobý kooperativní vztah s mnoha národními vědecko-výzkumnými institucemi, vysokými školami a univerzitami a uskutečnila řadu národních vědeckých výzkumných projektů. Společnost Puqi Institues společně založila „13. pětiletou národní základnu pro speciální výzkum a vývoj v oblasti vody“ s technologickým institutem v Harbinu; společně založili „základnu pro strategickou inovační spolupráci mezi průmyslem a univerzitami“ s Hunan University of Science and Technology; s Univerzitou Changsha vytvořit „Praktickou základnu pro průmysl, univerzitu a výzkum“.


Historie

 • 2020

  Puqi vyhlásil více než 300 národních patentů a autorských práv k softwaru.

 • v 2019

  Puqi získal druhou cenu za pokrok v oblasti vědy a techniky v provincii Hunan.

 • v 2018

  Puqi byl provincií Hunan a vládou města Changsha oceněn jako společnost „dodržující smlouvy a zdůrazňující důvěryhodnost“. Produkty Puqi byly vyvezeny do 108 zemí.

 • v 2017

  Byl založen Puqi Industry-University-Research Innovation Fund.

 • v 2016

  Puqi byl uveden na seznamu značek CCTV.

OUR FACTORY