Všechny kategorie

Domů>Zákaznická podpora>Případové Studie

Gratulujeme k velkému kroku institutu PUCCI

Čas: 2020-12-16 Hity: 120
               

Institut geologického průzkumu Hunan Puqi a Výzkumný ústav vodního prostředí Hunan Puqi byly založeny v květnu 2006; Instituce Puqi se zabývají hlavně výzkumem a vývojem v následujících oblastech: geofyzikální průzkum, redukce ztrát v potrubní síti, prevence a zmírňování následků katastrof, varování před zemětřesením, komunikace pronikající do země, inteligentní potrubí a hledání života.

                       

V posledních letech byly investovány celkem stovky milionů juanů do výzkumu a vývoje vědeckých výzkumných projektů a budování týmů talentů. V souladu se strategickým cílem „oživení vědy a techniky a posílení talentů“ společnost Puqi Institues spolupracovala a navázala dlouhodobý kooperativní vztah s mnoha národními vědecko-výzkumnými institucemi, vysokými školami a univerzitami a uskutečnila řadu národních vědeckých výzkumných projektů. Společnost Puqi Institues společně založila „13. pětiletou národní základnu pro speciální výzkum a vývoj v oblasti vody“ s technologickým institutem v Harbinu; společně založili „základnu pro strategickou inovační spolupráci mezi průmyslem a univerzitami“ s Hunan University of Science and Technology; zřídit s Changsha University „praxi pro průmysl, univerzitu a výzkum“.

                       

V roce 2016 byl Puqi uveden na seznamu značek CCTV. V roce 2017 byl založen Puqi Industry-University-Research Innovation Fund. V roce 2019 byla provincii Hunan a vládě města Changsha oceněna společností Puqi jako společnost „dodržující smlouvy a zdůrazňující důvěryhodnost“. Produkty Puqi byly vyvezeny do 108 zemí. V roce 2019 získal Puqi druhou cenu za pokrok v oblasti vědy a techniky v provincii Hunan. Do roku 2020 společnost Puqi vyhlásila více než 300 národních patentů a autorských práv k softwaru.