Všechny kategorie

Domů> Zákaznická podpora > novinky

Čína a Afrika podají ruce pro lepší budoucnost

Čas: 2024-05-11 Hity: 26

2024. 9. května se v keňském Nairobi konala konference o spolupráci a výměně investic a obchodu mezi Čínou a Afrikou.

1-pic

Výzkumný ústav PQWT se na výstavě ukázal s mnoha produkty, jako je například průzkumník přirozeného elektrického pole řady PQWT a detektor netěsností potrubní sítě, čímž vznikla diverzifikovaná matice produktů a poskytla diferencovaná řešení pro různé aplikační scénáře. PQI Booth: Z1 si získal přízeň návštěvníků svými vynikajícími přednostmi!

2-pic

Nově vyvinutá fyzikální sonda PQWT je široce používána v oblasti zdrojů podzemní vody, průzkumu geologické struktury a prevence geologických katastrof. Dokáže přesně vyhledávat podzemní zdroje vody v oblastech s nedostatkem vody a suchých oblastech a dokáže také detekovat posuny geologických struktur a varovat před geologickými katastrofami.

Nový bezdrátový detektor úniku potrubí nezávisle vyvinutý společností PQWT dokáže automaticky analyzovat místo úniku, což je pohodlné, rychlé a vysoce přesné a lze jej použít pro vnitřní, venkovní, silniční a potrubní sítě a další scénáře.

3-pic

4-pic

Pan Shen Yumou, ředitel odboru obchodu provincie Hunan, navštívil stánek PQWT a plně potvrdil a silně podpořil hunanské podniky, které „šly ven“!

5-pic

Speciální aktivita v Keni je tematicky zaměřena na „Čína a Afrika spojí ruce, aby vytvořili lepší budoucnost“. K 9. květnu je potvrzeno 212 tuzemských a zahraničních vystavovatelů, mezi nimiž téměř 30 zámořských podniků navázalo osobní spolupráci a dokování s Výzkumným ústavem PQWT a na místě bude podepsáno 11 projektů s částkou téměř 40 milionů.

6-pic

Jedná se o první speciální akci Čínsko-africké hospodářské a obchodní výstavy 2024 „Do Afriky“, těšme se tedy společně na světlou budoucnost čínsko-africké spolupráce!

7-pic

Žhavé kategorie