Všechny kategorie

Domů> Zákaznická podpora > novinky

Srdečně oslavte oficiální založení východoafrické kanceláře PQWT Research Institute!

Čas: 2023-07-11 Hity: 203

Za účelem aktivní reakce na národní výzvu, prohloubení praktické spolupráce s africkými zeměmi, realizace iniciativy „Pás a stezka“ a „Osm akcí“ čínsko-africké spolupráce byla 1. července oficiálně zřízena východoafrická kancelář PQWT Research Institute. , 2023. pan Chen Bo, generální ředitel Výzkumného ústavu PQWT; pan Yang Zhui, generální ředitel marketingového centra; pan Liu Guowei, zástupce generálního ředitele; a pan Robert, generální ředitel společnosti Africa Drill Mart ve východní Africe, se zúčastnili ceremonie.

1-pic

2-pic

Východoafrická kancelář Výzkumného institutu PQWT je založena na 10. výročí iniciativy „Pás a stezka“ s příležitostí Čínsko-africké hospodářské a obchodní výstavy a silnou podporou vedení institutu. Byl založen v souladu s reformními a rozvojovými požadavky institutu za účelem realizace rozvoje regionu PQWT-Východní Afrika.

3-pic

Kancelář PQWT ve východní Africe v Nairobi, hlavním městě Keni.

Kontaktní údaje kanceláře východní Afriky:
Kontakty: pan ROBERT KHISA MULONGO
Tel:+254795519914, +254722213618
E-mail: corporate@africadrillmart.com, robert@africadrillmart.com
Adresa: Factory Street, Industrial Area. Centrum Howse & McGeorge, PO Box
52789-00100 Nairobi. Keňa.
Obsluhovaná oblast-12 zemí ve východní Africe: Keňa, Tanzanie, Uganda. Rwanda, Burundi
Somálsko, Jižní Súdán, Demokratická republika Kongo Etiopie Eritrea Džibutsko
Seychely.

Výzkumný ústav Hunan PQWT, založený v roce 2006, má tři instituce:

Hunan Puqi institut geologického průzkumu zařízení, Hunan Puqi Water Environment Institute Co.Ltd., a Hunan Puqi New Energy Research Institute Co., Ltd. Zabývá se především výzkumem, výrobou, prodejem a službami projektů v oblastech, jako je geofyzikální průzkum, snižování tlaku v potrubí, monitorování geologických anomálií budov a přehrad, monitorování bezpečnosti silničního provozu ve městech, detekce potrubí, analýza kvality vody, prevence a omezování katastrof, včasné varování před zemětřesením, chytré vodní záležitosti, speciální nová energetická vozidla a vozidla pro detekci úniků. Již sedmnáct let se institut vždy držel zásady rozvoje „sdílení výhod vědy a techniky a objevování zázraků techniky“, implementoval strategii řízení značky „vývoj založený na technologiích a sílu založenou na talentu“ a více než 400 patentovaných technologií. Realizovala více než deset národních, provinčních a městských klíčových plánů výzkumu a vývoje a vědeckotechnických projektů a získala mnoho vědeckých a technologických ocenění na úrovni provincií, obcí a okresů.

4-pic

Výzkumný ústav PQWT vždy dodržoval uspořádání globální tržní sítě a vytvořil relativně kompletní systém globální marketingové a servisní sítě. V současnosti její produkty a služby pokrývají více než 180 zemí a regionů v Asii, Spojených státech, Latinské Americe, na Středním východě, v Evropě a Africe.

Výzkumný ústav PQWT bude vždy zastávat správnou koncepci rozvoje a filozofii „upřímnosti a vstřícnosti“. Se zřízením východoafrické kanceláře jako příležitostí budeme i nadále podporovat komunikaci a spolupráci mezi PQWT a východoafrickými zákazníky a lépe využívat východní Afriku z rozvojových úspěchů PQWT. Dále budeme spolupracovat s východoafrickými zákazníky, abychom i nadále podporovali vysoce kvalitní rozvoj spolupráce mezi Čínou a Afrikou a budovali novou éru čínsko-africké komunity se společnou budoucností.

Žhavé kategorie