Všechny kategorie

Domů>Zákaznická podpora>Novinky

Ušetřete peníze umístěním studniční vody

Čas: 2021-05-08 Hity: 148

T_FF_OXRG) ~ BV] HZ ~ [HP_1M

Vrtání studny může být nákladné a časově náročné, zvláště když nevíte, kde vrtat! Pokud vám budou poskytnuty nesprávné informace o tom, kde máte vrtat studnu, můžete nakonec utratit tisíce dolarů a skončit s pozemky posetou otvory. s nástroji PQWT si dáváme za cíl poskytovat ty nejlepší stroje na určování polohy vody s nejnovější technologií v oboru.

Prostřednictvím profesionální instituce se staršími inženýry a středně pokročilými inženýry s dlouholetými zkušenostmi a využitím nejmodernějších technologií. naše výzkumné a vývojové zaměření na hydrogeologický průzkum, inteligentní technologii sběru dat a aplikaci speciální techniky mohou naše zařízení lokalizovat podzemní vodonosnou vrstvu a určit optimální místo vrtání. nepotřebujete počítač, zařízení PQWT automaticky odhadne hloubku, kterou byste měli vrtat, a potenciální výtěžek vaší studny.
Naše průzkumy přírodního elektrického pole vám pomohou lokalizovat podzemní vodu a díky tomu jsou přístroje PQWT lídry v této oblasti. Mnoho vrtáků a vývojářů vrtů používá naše stroje, protože vidí úspěšné výsledky našeho průzkumu přírodního elektrického pole s odporem kontrastujícím s podzemními horninami a minerály. Přirozené elektrické pole na povrchu N různých frekvenčních složek elektrického pole, podle jejich různých variací studujeme Produkují se neobvyklé změny v geologických tělesech, které řeší geologické problémy pomocí jedné metody elektrického průzkumu.
Tato metoda měří elektrickou složku elektromagnetického pole Země, takzvanou metodu přirozeného elektrického pole. Podle této teorie se návrh a výroba zařízení zvaných potenciální frekvence detekčního nástroje vztahovala na přirozeně zvolený frekvenční přístroj elektrického pole nebo nástroje pro geologické průzkumné práce.
Toto je osvědčená metoda hledání podzemní zvodnělé vrstvy a lokalizace studniční vody. Ušetřete peníze a svou půdu pomocí nástrojů PQWT a jeho poprodejního servisu 7/7!

Jane | obchodní inženýr
Hunan Puqi Geologický průzkumný ústav
Místnost 301, budova A16, průmyslový park Jiahai,
No 1318 Zhongqing Road, Kaifu District, Changsha,
Hunan, PR Čína. 410000.
Kancelář: + 86-73582237112