Všechny kategorie

Domů>Zákaznická podpora>Novinky

Oslava 15. výročí PQWT a sté výročí založení vzdělávacích aktivit Komunistické strany Číny

Čas: 2021-05-24 Hity: 135

obraz


Patnáct let cesty postupujeme neustále dál.

Ftřináct let práceing. tvrdý, PQWT je vedoucím v oboru a dosáhl pozoruhodných výsledků!

 

Od začátku svého založení PQWT vždy postupovala s přístupem průkopníka a duchem inovátora, udržovala stabilní a silnou dynamiku vývoje a dosáhla pozoruhodných úspěchů v tomto odvětví. Tohoto pozoruhodného úspěchu nelze dosáhnout bez podpory a pomoci lidí ze všech oblastí života a neustálého úsilí a tvrdé práce všech zaměstnanců.

 

Během slavnosti Chen Bo, tajemník a děkan Výzkumného ústavu PQWT, předal trofeje odborným konzultantům Yang Dianjun a Ji Yongping, kteří významně přispěli naší společnosti. Proděkan Yang Zhui, proděkan Xiao Yuefei a proděkan Liu Ruifeng přišli na pódium, aby vydali certifikáty „PQWT Star“, poděkovali jim za jejich přínos společnosti a poslali těm nejzajímavějším a nejupřímnějším požehnání kolegům.

 

Patnáct let překonávání překážek, PQWT se sám vyzýval a postupoval kupředu.

Trvejte na integritě, ppřetrvávat tržní orientace a ppřetrvávat podnikatelský duch. PQWT se již patnáct let drží koncepce prosperovat Akademii věd a techniky, posilovat Akademii talentů, překonávat překážky, vyzývat se a neustále se pohybovat vpřed. Na oslavě přednesl tajemník a děkan Výzkumného ústavu PQWT Chen Bo důležitý projev s názvem „Čas je krásný, život je pravdivý - nezapomeňte na způsob, kdy jste přišli“, přičemž zdůraznil a komplexně analyzoval klíčové faktory podporující rychlý růst PQWT rozvoj.

 

V minulosti senioři vyměňovali své životy za mír; now, my se koupeme ve štěstí a radosti; iV budoucnu společnost odplatíme tvrdou prací. 21. května přišli všichni členové strany a zaměstnanci společnosti PQWT do Pamětní síně Bronzového bubnu v Jiangxi Autumn Harvest Uprising a uskutečnili vzdělávací činnost s tématem „učení se historie strany, porozumění původnímu záměru a procvičování mise“, vzpomínka na revoluční předchůdce, poslech příběhu historie strany, čerpání majestátní síly, podpora studia a vzdělávání historie strany do hloubky.

 

Patnáct let slávy se stalo minulostí, ssnažit se o nový výchozí bod, vydat se na novou cestu, nikdy nezapomeňte na původní záměr, věříme, že PQWT bude i nadále pokračovat ve svém vytrvalém stylu, tvrdě pracovat, pokračovat v pohybu vpřed a vytvářet nový lesk!