Všechny kategorie

Domů>Zákaznická podpora>Novinky

10 věcí, které musíte znát: Instalatérské úniky

Čas: 2021-05-08 Hity: 38

Tip 1
Zabalte potrubí do tepla.Důležitým prvkem je vnější potrubí. Pokud se potrubí studené vody dotkne vnější části budovy, když voda není používána a teplota je velmi nízká, potrubí pravděpodobně zamrzne. Jediný čas, kdy voda nezmrzne, je, když se pohybuje, takže je dobré nechat všechny faucety otevřené, zatímco jste delší dobu mimo domov. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je izolovat celý prostor.


Tip 2
Možná nevíte, co je správné, ale obvykle zjistíte, co je špatně. Rychle se podívejte na všechna viditelná potrubí ve vašem domě, abyste udrželi krok s tím, co se s nimi děje. Majitelé domů často rutinně nekontrolují; pak se v suterénu objeví kaluž vody, která poškodí jejich cennosti, a oni vůbec netušili, že je něco v nepořádku. Můžete se podívat na potrubí ve vašem suterénu a nemáte tušení, na co se díváte, ale pokud uvidíte rez, boulení nebo kapky vody, určitě víte, že něco není v pořádku.

Tip 3
Ucpaný dřez může snadno způsobit únik. Pod kuchyňským dřezem jen jednou za čas nahlédněte a zjistěte, zda tam nejsou nějaké kapky. Vždy je dobré se podívat.

Tip 4
Vraťte zpět ventil. V některých případech by měl být nainstalován beznárazový hadicový podbradník, zejména pokud potrubí prochází cementovým základem. Podbradník hadice vám umožní uzavřít vodu blíže k vnitřku domu, abyste zabránili zamrznutí.

Tip 5
Radiátory potřebují dobrou hladinu a otevřený ventil. První věcí, kterou musíte udělat, je zkontrolovat sklon radiátoru: vždy by měl být nastaven zpět ke zdroji páry. Tímto způsobem, když tato voda kondenzuje, může odtékat zpět do kotle.

Tip 6
Děravý ohřívač vody je mrtvý ohřívač vody. Největším problémem je, že se obložení opotřebovává a ze základny vám kape voda. Pokud kape hodně vody, zavolejte výrobce a uveďte číslo modelu; můžete mít štěstí a zjistíte, že produkt je stále v záruce. Když měníte ohřívač vody, zkuste pod něj nainstalovat pánev.

Tip 7
Nevyfukujte těsnění - vyměňte jej. Pokud ze sprchového výtoku kape voda, většinou je příčinou vadná podložka nebo vadné sedlo v jejím těle. Pokud máte izolační ventily k izolaci vody do této oblasti, mělo by to být relativně snadné řešení. Odpojte vodu od této sprchy, demontujte rukojeti a vyjměte stonku, kde je podložka; poté jej vyměňte, znovu nainstalujte a dodržujte.

Tip 8
Sledujte únik pasti zpět na zeď. Pokud máte netěsnost, může to být často na zadní straně, kde se skutečně připojuje ke zdi, a v takovém případě budete muset demontovat odtokovou práci. Často jej můžete dokonce utáhnout rukama, abyste zjistili, zda se netěsnost zastaví. Pokud tomu tak není, jednoduše jej pomocí klíče trochu utáhněte.

Tip 9
Podložky a O-kroužky jsou mnohem levnější než nové přípravky. Pokud je pračka opotřebovaná, přestože ji vymačkáte, můžete v případě vady stále kapat. Musíte odstranit to, co je vadné, vložit novou podložku, znovu ji utáhnout, znovu nasadit rukojeť a vyzkoušet to.

Tip 10
Mechanické faucety nikdy nevydrží věčně. Faucet je mechanická věc, takže nakonec unikne. Někteří lidé mají rádi faucet, který tam již je, i když je starší; jiní dávají přednost instalaci nové. Existuje bod, ve kterém je faucet tak starý a zkorodovaný, že pro něj bude obtížné získat jeho součásti. Často je jednoduše levnější instalovat nový.
Řada PQWT-L je nově aktualizovaný a multifunkční detektor úniku vody. Aplikuje se na různé detekce úniků venkovního vodovodního potrubí, požárního potrubí, topného systému, vnitřního vodovodního potrubí a podlahového topného podlahového potrubí. Shromažďováním a analýzou únikového signálu řeší problém úniku vody z tlakového potrubí.

QWEBB`8RU @ BC ~ 9R_UJ_ ~ 411

Pro více informací o produktu kontaktujte whatsapp / telefonní číslo 008618817121525, e-mail:[chráněno e-mailem]